Mafia Corek Nocy

Forum Klanu z BiteFight server 7

Ogłoszenie

24.05.2009 godzina 22 spotkanie w sprawie rytuału

#1 2009-05-22 15:00:00

Atroa

@Moderator

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 14
Punktów :   

Ogólnie na temat forum i klanu

Forum :
Dodałabym też regulamin forum. Wiem, że może zbędne, ale tak na wszelki wypadek. Nie wiem, jakie Ty, Vanreja, uznajesz zasady, więc w to się akurat nie mieszam Jednolinijkowce, nic nie wnoszące, chyba są niemile widziane? Hmm... Napisanie też może powinno być o tym od ilu postów jest inna ranga (prawda? ) Np. w tym regulaminie
Może ten obrazek, banner, czy jak kto tam woli to nazywać, na górze, znaczek Kobiety, powinien być większy lub obszerniejszy?
Dział "Twórczość"? Nie wiem, czy ktoś by korzystał, ankieta? Ale niektórzy chcieliby się np. pochwalić obrazkami, wierszami, opowiadaniami.
To propozycje, Ty je rozważasz Ja służę pomocą.
Klan :
Wojny klanowe, nie prowadzisz ich? Nie wiem na czym polegają, ani nic, tak tylko o nie pytam
I jeszcze co do klanu, może zamieścisz, Vanreja, informację ile potrzeba na rozbudowę kryjówki.
Wiem, że to już nie o forum, ale nie wiedziałam gdzie zamieścić pytania/propozycję na temat klanu

Kierowane te słowa są do Vanreji, bo to Ty tu rządzisz

To są sugestie, ale reszta nie należy do mnie
Pozdrawiam, jak zwykle

Ostatnio edytowany przez Atroa (2009-05-22 15:00:25)


"[...]Tak Eden zszarzał nam w zgryzotę,
Tak świt nam blaknie w światło dnia.
Wszystko, co złote, krótko trwa."
Robert Frost

Offline

 

#2 2009-05-22 18:32:21

Vanreja

Zbuntowany Osiołek

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ogólnie na temat forum i klanu

Hm co do spraw klanowych a konkretnie do tych wojen, jestem otwarta na rozpoczecie jakiejs wojny bo nawet nie wiem na czym to polega więc mozna sprobowac tylko tzreba znalezc jakis klanik na ktory mozna napasc i nie odniesiemy jakis wielkich ran

Koszt następnego poziomu
2.425.286

Co do regulaminu forum jasne w wolnej chwili napiszę go, te forum powstalo wczoraj nie dałam rady zrobic wszystkiego dlatego juz gdzies wczesniej pisalam ze przydalaby mi się pomoc a logo obszerniejsze? straciloby to wygląd wg mnie, rozmiar dalam taki jaki jest w grze


she did not wear her scarlet coat,
for blood and wine are red,
and blood and wine were on her hands,
when they found her with the dead

Offline

 

#3 2009-05-23 10:20:43

Atroa

@Moderator

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ogólnie na temat forum i klanu

Można by było spróbować na słabszym klanie o małej ilości członków i w ogóle wszystkiego, tak na początek. Może to nie fair, ale trzeba spróbować A co do kolejnej rozbudowy... Cóż, dużo tego.
Ach, rozumiem No to w tym regulaminie mogłabyś napisać o braku wulgarności (sądzę) i chyba też konstruktywnym pisaniu Mało na razie użytkowniczek jest więc sądzę, że "zakładanie bezsensownych tematów", "offtop" etc. są chyba zbędne. No, ale pewnie tak... Może straciłoby to wygląd
Edit : A to logo nie było kiedyś różowe?

Ostatnio edytowany przez Atroa (2009-05-23 10:21:20)


"[...]Tak Eden zszarzał nam w zgryzotę,
Tak świt nam blaknie w światło dnia.
Wszystko, co złote, krótko trwa."
Robert Frost

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonchess.pun.pl www.gwiazda-numer.pun.pl www.medialna.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.obpu.pun.pl